top of page
LK Anti Age

Tutucu noktalara yönlendirerek saçın yaşı ne olursa olsun mükemmel sonucu garanti eder. Beyazları %100 kapatır.

 

Saçın keratinik yapısı zamanın geçişi ile renklerin tutunmasını büyük ölçüde azaltır. Bu, renkleri rastgele yerleştirdiğinden çoğu renklendirici krem için sorunlara neden olur. Mükemmel cevap, renk mikro moleküllerini doğrudan keratinik yapıdaki demirleme noktalarına uygulayan yenilikçi PHYTO-ENHANCER proaktif bileşenlere sahip LK Anti-Age CreamColor'dur. Yaş ne olursa olsun, saçlarda mükemmel uzun süreli sonuçlar garanti eder. 

LK Millenium HI-RED MIX

Yoğun pigment içeriğiyle ulaşılması güç renklerin kolayca işlenmesini sağlar.

LK Flash Contrast

Koyu renkte veya renkli saçlarda yoğun renkli vurgular oluşturmak için bir sistem. Tek işlemle saç rengini açıp renk verir. Ön aydınlatma gerekmez, sadece 15 dakika ısı ile (veya 35 dakika ısı olmadan) uzun süreli kontrast uygulayın.

LK Fruit

​Kalıcı, amonyak içermeyen, profesyonel saç boyası. Meyve yağlarıyla zenginleştirilmiştir.

Çok fonksiyonlu, %100 amonyak içermeyen saç boyası. Lisap Splasher, ileri teknik, kullanımı kolay ve çok yönlü bir üründür. Doğal moleküler melanin ve keratin ile mükemmel şekilde harmanlanmış pigment molekülleri ile formüle edilmiştir.

LK Splasher Ammonia Free

Absolute 3 saç rengi dünyasında benzersiz bir yeniliği temsil eder. %100 amonyak, PPD ve Resorsinol içermez. Daha fazla parlaklık, uzun süreli renk sonuçları, saç yapısının korunması ve renk işlemi sırasında daha fazla hidrasyon sağlamak için Keratin ve Argan Yağı ile formüle edilmiştir. Anti Age mikro emülsiyon kompleksi saçların yaşlanmasını engeller. Mikro emülsiyon oksidasyon sürecinin hızını yavaşlatarak dramatik bir şekilde renk yoğunluğunu arttırır ve saç şaftında renk aktivatörlerinin daha hızlı bırakılmasını tetikler. Mikro moleküller yıkamaya karşı daha dirençlidir ve uzun süreli bir renk sağlar.

Easy Absolute 3
bottom of page