top of page
Bleach & Lights
Pro-Tech
Lisap Compact 1000

Kompakt bir kozmetik ağartıcıdır. Güvenilir, uygulanması kolay ve çevre dostu. Tüm beyazlatma teknikleriyle her zaman optimum sonuçlar elde etmeyi kolaylaştırır. Özellikle tarak ve fırça ile ücretsiz uygulama için uygundur. Mikro granül teknolojisi ve koruyucu bir kozmetik etkisi olan özel formülü sayesinde doğal keratin yapısını korur, saçları güzel ve parlak yapar, saç derisini tahriş etmez. Yedi seviyeye kadar yükselir.

İçeriğindeki lanolin yağı ve pirinç nişastası sayesinde saçı koruyarak açılmasını sağlar. Saça kuvvetli yapışma kapasitesiyle zor veya boyalı saçlar üzerinde de mükemmel renk açma gücüne sahiptir. Saça kremsilik ve parlaklık katar. Karıştırma esnasında toz oluşumunu önlediğinden, kullanıcı açısından ideal bir üründür.

R.P.P ile formüle edilmiştir. Profesyonelce kullanılan saçlara zarar vermez ve mükemmel sonuçlar garanti eder.

Lisap Linfa Schiarente

Doğal, boyasız saçların yüzeysel ve yumuşak ışıklandırılması için kullanılan hafif bir yağdır. Bileşimindeki zeytinyağı, yumuşatma, koruma ve nemlendirme özelliklerine sahiptir. Ve bu sayede açma işlemi, mümkün olduğunca yumuşak olur. Tatlı badem yağı saçı uygun miktarda besler. Saçı 4 tona kadar aydınlatır.

Lisap Linfa Booster

İnce hassas ve kuru saçlarda, tonlama yapmak için kullanılır. 6 tona kadar açma etkisi vardır. İçeriğindeki pirinç nişastası, saçların korunması ve nemlendirilmesini sağlarken, olağanüstü yumuşaklk da kazandırır. Aynı zamanda zeytinyağı, tatlı badem yağı, hidrolize buğday proteinleri ve lanolin içerir. Bunlar açma işlemi sırasında saç ve kafa derisi üzerinde maksimum derecede koruma sağlar.

bottom of page